Odzież robocza, obuwie, akcesoria

Bezpieczeństwo i komfort w pracy do podstawa. Proponujemy ubrania robocze wykonane z wytrzymałych tkanin, które sprawdza się w każdych warunkach. W ofercie znajdą Państwo bluzy, spodnie, ogrodniczki, koszulki, fartuchy oraz kamizelki, obuwie jak również akcesoria

Sportowa

Odzież sportowa, którą mamy w ofercie to kompletne stroje do uprawiania sportów drużynowych oraz lekkoatletyki.

Najwyższej jakości, technologicznie zaawansowane tkaniny oraz wykończenie zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Śledzimy trendy. Wiemy, który sport jest „na topie”. I dostosowujemy do tego naszą ofertę. Gwarantujemy także odzież sportową specjalistyczną, np. do wspinaczki skałkowej i wysokogórskiej, wioślarstwa, karate.

Biurowa

Elegancko, modnie, z klasą

Oferujemy znakomitej jakości odzież biurową i korporacyjną dla kobiet i mężczyzn. Garnitury, marynarki, garsonki, koszule i bluzki szyte są z najlepszych tkanin w fasonach zgodnych z obowiązująca modą. Jako uzupełnienie stroju proponujemy eleganckie akcesoria: krawaty oraz apaszki

Hotelowa

Schludnie i dyskretnie

W hotelach doskonale skrojona i elegancka odzież jest nadzwyczaj ważna. Strój pracowników oraz ich schludny wygląd decyduje o pierwszym po przekroczeniu progu wrażeniu gości hotelowych.

Mundurowa

Jakościowo, odpowiednio do okazji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo odzież mundurową przeznaczoną dla wszelkiego rodzaju służb, począwszy od służb leśnych, a na firmach ochroniarskich skończywszy. Znakomite materiały, najwyższa jakość wykończenia.