Aktywna promocja

Gadżety reklamowe z nadrukiem są doskonałym i prostym sposobem na kreowanie wizerunku marki w świadomości klientów.

Biuro i Praca

Kubki, pendrive’y, pióra, długopisy i…
dużo, dużo więcej

Całkiem serio

Za gadżetami reklamowymi stoi poważna psychologia. Badania potwierdzają, że spójna oprawa wizualna wpływa bezpośrednio na zapamiętywanie, a gadżety jako element promocji pomagają stworzyć i uatrakcyjnić wizerunek firmy.

Warto mieć pod ręką

Nasza oferta to nie tylko długopisy, smycze, teczki, kubki, pendrive’y oraz inne gadżety.
To także wartościowe, znakomitej jakości, niezbędne każdemu aktywnemu zawodowo urządzenia ułatwiające komunikację i podróże.

Zawsze mamy
coś ciekawego
dla najmłodszych

Nasza firma myśli o dzieciach i ich potrzebach. W ofercie mamy wszystko, co najmłodsi lubią: kredki, klocki, pluszaki, gry planszowe i wiele, wiele innych pomocy do nauki i zabawy. Wychodzimy klientowi na przeciw i dostosowujemy ofertę do życzeń zamawiającego.

Sklejka

dowolne formy

Techniki znakowania

nieograniczone możliwości

sitodruk

Technika druku o bardzo dużych możliwościach. Obraz można przenosić na płaskie powierzchnie wykonane w dowolnych materiałach jak również na tkaninę lub już uszyte ubrania.

tampodruk

Kolorowe znakowanie za pomocą stempla tzw. tamponu. Jego szerokie zastosowanie idzie w parze z korzystnymi cenami. Tampodruk stosujemy na tworzywach sztucznych, szkle, drewnie oraz metalu.

haft

Wyszywanie wzorów na tkaninach, dzianinach, filcu za pomocą maszyn hafciarskich to dokładność, trwałość, wysoka estetyka.

grawer

Stosujemy technikę grawerowania laserowego, której cechami są precyzja i szybkość wykonania. Możliwość zastosowania takich materiałów jak metal, drewno, szkło, skóra, tworzywa sztuczne.

transfer

Nasycone kolory, precyzja, czystość krawędzi. Możliwość znakowania parasoli, toreb, plecaków, teczek, czapek.

druk 3D

Wypukła naklejka żywiczna, tzw. 3D. Jej zalety to głębia kolorów, wyrazistość oraz trwałość. Naklejki te stosuje się na brelokach, pamięciach USB i długopisach.

tłoczenie

Odciskanie wzorów za pomocą specjalnej matrycy na produkcie według indywidualnych zapotrzebowań.

poligrafia

Dysponujemy najnowszymi technologiami w zakresie druku wizytówek, ulotek, kalendarzy, katalogów i folderów reklamowych

Oferujemy pełną obsługę poligraficzną firm.